A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Ambasador Powiatu Średzkiego

news-foto-small
W piątek, 3 września 2021 roku odbyła się uroczysta gala, na której po raz 17 wręczono wyróżnienia Ambasador Powiatu Średzkiego.
news-foto-small
W środę, 4 marca br. roku odbyła się uroczysta gala, na której wręczono wyróżnienia Ambasador Powiatu Średzkiego.
news-foto-small
W piątek, 13 września 2019 roku odbyła się XIV uroczysta sesja Rady Powiatu Średzkiego VI Kadencji, na której wręczono wyróżnienia Ambasador Powiatu Średzkiego.
news-foto-small
Kapituła konkursu „Ambasador Powiatu Średzkiego” już po raz 14 uhonorowała osoby i instytucje szczególnie zaangażowane w rozwój i promocję naszego Powiatu w kraju i zagranicą.
news-foto-small
Uroczysta gala "Ambasadora", która zgromadziła liczną publiczność odbyła się 23 czerwca w Parku Łazienki w Środzie Wielkopolskiej.
news-foto-small
30 czerwca 2016 roku na Wyspie Edwarda w Zaniemyślu rozstrzygnięto XII edycję konkursu „AMBASADOR POWIATU ŚREDZKIEGO".
news-foto-small
29 października 2015 roku w Sali Kolumnowej Restauracji Wiedeńska rozstrzygnięto XI edycję konkursu „AMBASADOR POWIATU ŚREDZKIEGO".
news-foto-small
12 września 2014 roku, podczas uroczystej Sesji Rady Powiatu, rozstrzygnięto X edycję konkursu "Ambasador Powiatu Średzkiego".
news-foto-small
13 września 2013 roku, podczas uroczystej Sesji Rady Powiatu, rozstrzygnięto IX edycję konkursu "Ambasador Powiatu Średzkiego 2012".
news-foto-small
16 września 2012 roku, podczas uroczystej Sesji Powiatu Średzkiego , rozstrzygnięto VIII edycję konkursu.
news-foto-small
9 września 2011, podczas uroczystej Sesji Rady Powiatu Średzkiego, rozpoczynającej Dni Powiatu Średzkiego, rozstrzygnięto VII edycję konkursu.
news-foto-small
1 lipca 2010 roku w Restauracji DWOREK w Brodowie odbyła się uroczystość, podczas której rozstrzygnięto VI edycję konkursu „Ambasador Powiatu Średzkiego”.
news-foto-small
W piątek, 30 października 2009r.w Restauracji DWOREK w Brodowie odbyła się kameralna uroczystość podczas której wręczono statuetki Ambasadora Powiatu Średzkiego 2008.
news-foto-small
30 maja 2008 r.odbyła się uroczysta Gala, podczas której rozstrzygnięto IV edycję konkursu "AMBASADOR POWIATU ŚREDZKIEGO", którego celem jest uhonorowanie osób, stowarzyszeń i podmiotów gospodarczych, które w 2007 r. przyczyniły się do promocji powia
news-foto-small
17.05.2007 r. w Hotelu ALMARCO odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek Ambasadorów Powiatu Średzkiego 2006.
news-foto-small
27 stycznia 2006 roku w Hotelu Szablewski w Środzie Wlkp. odbyła się uroczysta Gala, podczas której rozstrzygnięto II edycję konkursu "AMBASADOR POWIATU ŚREDZKIEGO".
news-foto-small
5 lutego 2005 roku w Hotelu Szablewski w Środzie Wlkp. odbył się Charytatywny Bal Starosty, podczas którego rozstrzygnięto I edycję konkursu „Ambasador Powiatu Średzkiego”.
baner300x250