Uwaga !!! W dniach 24.12. 2021 r. oraz 07.01.2022 r. Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej będzie nieczynne !!!

14.12.2021

ŻÓŁTA KARTECZKA Z NAPISEM WAŻNA INFORMACJAW związku z przypadającymi w dniu 25 grudnia br. oraz 1 stycznia 2022 roku świętami przypadającymi w innym dniu niż niedziela, zostały zarządzone dni wolne dla pracowników Starostwa w dniu 24 grudnia br. oraz 7 stycznia 2022 roku.

W wymienionych dniach wszystkie wydziały Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej będą nieczynne.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego Starostwa wspierające gminy powiatu, służby i inspekcje będzie pełniło dyżur telefoniczny.

Zachęcamy do załatwienia spraw drogą mailową: starostwo@powiatsredzki.pl  lub poprzez ePUAP: /spsrodawlkp/SkrytkaESP