Sprzęt dla OSP Nowe Miasto n. Wartą

W imieniu Powiatu Średzkiego starosta Ernest Iwańczuk, wicestarosta Małgorzata Wiśniewska – Zabłocka i członek zarządu powiatu Agnieszka Król przekazali kamerę termowizyjną wraz z ładowarką na ręce naczelnika, vice-prezesa OSP druha Mariusza Nowaka.

31.12.2021

Ze środków, które Powiat Średzki przekazał Gminie Nowe Miasto n.Wartą została zakupiona kamera termowizyjna Flir K45 oraz ładowarka samochodowa do kamery dla OSP Nowe Miasto n.Wartą. Przekazanie sprzętu odbyło się 30 grudnia w strażnicy OSP w Nowym Mieście n.Wartą w obecności druhów strażaków z tej jednostki.
W imieniu Powiatu Średzkiego starosta Ernest Iwańczuk, wicestarosta Małgorzata Wiśniewska – Zabłocka i członek zarządu powiatu Agnieszka Król przekazali sprzęt na ręce naczelnika, vice-prezesa OSP druha Mariusza Nowaka.
Wartość przekazanego sprzętu to ok. 27.000 zł. W całości został on zakupiony ze środków budżetu Powiatu Średzkiego.