A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Ruszyła strona internetowa dla przedsiębiorców w związku ze skutkami COVID-19,

na której można znaleźć informacje o pożyczkach płynnościowych poręczeniach, a już wkrótce o dotacjach na kapitał obrotowy.

24.06.2020

Na stronie wsparcie.wielkopolskie.pl znajdą Państwo ofertę aktualnie dostępnych produktów finansowych, skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z Wielkopolski dotkniętych skutkami epidemii COVID19.

Koronawirus uderzył w każdy obszar naszego życia. Zamrożenie działalności na długie tygodnie sprawiło, że wiele firm ma dziś problem z utrzymaniem miejsc pracy. Z pomocą ruszył nie tylko rząd z tarczą antykryzysową, ale również Samorząd Województwa Wielkopolskiego uruchamiając zarządzane przez siebie środki m.in. z UE (w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020).

Pożyczki płynnościowe, poręczenia, a już wkrótce dotacje na kapitał obrotowy - to oferta aktualnie dostępnych produktów finansowych skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z Wielkopolski dotkniętych skutkami epidemii COVID-19.

Dzisiaj czas na kolejny etap. Aby ułatwić przedsiębiorcom otrzymanie pomocy unijnej stworzyliśmy stronę wsparcie.wielkopolskie.pl, na której znajdą się kompleksowe informacje o warunkach i wymaganiach związanych z otrzymaniem pomocy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

baner300x250