A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Prawie 130 osób skorzystało z nieodpłatnych badań oznaczania poziomu PSA

dla mężczyzn od 50 roku życia.

31.07.2020
 
Profilaktyczne badania w ramach „Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Chorób Układu Moczowo - Płciowego mężczyzn” (oznaczenie poziomu PSA dla mężczyzn  od 50 roku życia) odbyły się 29 lipca br. w Szpitalu Średzkim i podobnie jak w roku ubiegłym cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z badań wykrywających raka gruczołu krokowego (PSA) skorzystało 129 mężczyzn. 
 
Wszystkie osoby biorące udział w badaniu będą mogły sprawdzić jego wynik na stronie internetowej: www.open.poznan.pl lub www.opensolab.pl.
Po wejściu na stronę należy przejść do zakładki „wyniki badań” i postępować zgodnie z podaną instrukcją. Wyniki zostaną przesłane do wskazanych przez uczestników badań lekarzy rodzinnych. Wyniki nieprawidłowe zostaną również przesłane pocztą na podany podczas rejestracji adres.
 
Akcję nieodpłatnych badań profilaktycznych w ramach „Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Chorób Układu Moczowo - Płciowego mężczyzn” już po raz kolejny przeprowadziło Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej wspólnie z Ośrodkiem Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu, na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
 
 
Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów
im. Aliny Pienkowskiej S.A.
ul. Kazimierza Wielkiego 24/26
61-863 Poznań,
email: osrodek@open.poznan.pl
tel. 61 851 86 27 w.110, 61 851 86 31
baner300x250