Mapy dla służb ratunkowych

07.12.2021

Mapa Środy Wielkopolskiej

Wydział Organizacyjno-Prawny Starostwa zlecił aktualizację mapy miasta Środa Wielkopolska oraz dostosowanie skali mapy do użytku służb ratunkowych. Z prośbą o przygotowanie aktualizacji wystąpił Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Pan Tomasz Skorliński.
Aktualizację mapy przygotowało Studio BLENDA Grzegorz Głogowski z Lwówka Śląskiego, które w poprzednim roku przygotowywało już projekt mapy miasta dla Gminy Środa Wielkopolska w wersji podręcznej. Wydrukowane mapy w skali 1:5000 zostały laminowane w jednej z poznańskich firm, a 7 grudnia zostały dostarczone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie, Komendy Powiatowej Policji w Środzie, Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego Sp. z o.o. w Środzie  oraz Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego działającego w ramach Starostwa Powiatowego.