Informacja z przebiegu XLVIII Sesji Rady Powiatu Średzkiego VI Kadencji,

która odbyła się 8 grudnia 2021 roku o godz. 9.00 w Bibliotece Publicznej w Środzie Wielkopolskiej.

08.12.2021
Zdjęcie przedstawia radcę prawnego Przemysława Barczyńskiego, przewodniczącego rady Piotra Kasprzaka, starostę Ernesta Iwańczuka, wicestarostę Małgorzatę Wiśniewską-Zabłocką oraz członka zarządu Michała Matelskiego w trakcie obrad rady.

8 grudnia 2021 roku o godz. 9.00 w Bibliotece Publicznej w Środzie Wielkopolskiej odbyła się XLVIII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Średzkiego VI kadencji.

Sesję otworzył Przewodniczący Rady Powiatu Średzkiego - Pan Piotr Kasprzak, witając wszystkie osoby uczestniczące w sesji.
W posiedzeniu uczestniczyło 10 radnych.

W dalszej części posiedzenia Radni podjęli następujące uchwały:
Uchwałę nr XLVIII/361/2021 w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Średzkiego na lata 2021-2033.
Uchwała została podjęta jednogłośnie 10 głosami ,,za’’.

Uchwałę nr XLVIII/362/2021 w sprawie zmiany uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2021 rok.
Uchwała została podjęta jednogłośnie 10 głosami ,,za’’.

Uchwałę nr XLVIII/363/2021 w sprawie udzielenia pomocy finansowej z budżetu Powiatu Średzkiego dla Gminy Krzykosy z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu kamery.
Uchwała została podjęta jednogłośnie 10 głosami ,,za’’.

Przewodniczący Rady zamknął XLVIII sesję Rady Powiatu Średzkiego o godz. 09.19.