III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich za nami!

19 grudnia nad średzkim jeziorem biegali zarówno najmłodsi sportowcy w biegu małego powstańca, jak i Ci trochę starsi, którzy wystartowali w biegu głównym (171 biegaczy) i 12 amatorów nordic walking, którzy pokonali dystans 6 km.

21.12.2021

Spośród biegaczy wśród mężczyzn najlepszy okazał się Filip Jańczak, natomiast wśród kobiet  Joanna Wasielak.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi puchary lub statuetki, które wręczali burmistrz Piotr Mieloch, prezes Stowarzyszenia Rodzin Powstańców Wielkopolskich Maria Mielcarzewicz oraz członek zarządu powiatu Michał Matelski.
Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Rodzin Powstańców Wielkopolskich oraz KS Polonia Środa Wielkopolska - Sekcja Biegowo - Triathlonowa przy wsparciu Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej a także pomocy zaprzyjaźnionych instytucji i organizacji.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Fot. KS Polonia Środa Czesław Kościelski, Urząd Miejski w Środzie Wlkp.