A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Aplikacja i.Wniosek

 Opis aplikacji

Aplikacja i.Wniosek pozwala każdemu użytkownikowi na złożenie wniosku o udostępnienie materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, bądź też wniosku dotyczącego wypisów czy wyrysów z ewidencji gruntów i budynków.

Logowanie

Jedną z możliwości uzyskania dostępu do aplikacji i.Wniosek jest wykorzystanie konta w platformie ePUAP, tzw. profilu zaufanego. Aby zyskać pełen dostęp należy założyć konto zweryfikowane logując się przez wymienioną platformę. Dostęp do platformy możliwy jest z pozycji logowania do aplikacji i.Wniosek, wykorzystując do tego opcję logowania przez ePUAP, użytkownik zostanie wówczas przekierowany do interfejsu tej platformy i będzie miał możliwość zalogowania się przez nią. Aby utworzyć konto na platformie ePUAP po wejściu na stronę profilu zaufanego należy przejść do zakładki na pasku nawigacyjnym o nazwie ‘Zarejestruj się’. Zostaniemy wówczas przekierowani do formularza rejestracyjnego w profilu zaufanym. Po wypełnieniu pól wymaganych i autoryzacji konta użytkownik uzyska pełen dostęp do aplikacji i.Wniosek oraz do zamawianych materiałów.

Drugą możliwością jest skorzystać z dostępnej na stronie logowania aplikacji zakładki ‘Zarejestruj się’. Wówczas zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego i po prawidłowym wypełnieniu wszystkich danych, utworzone zostanie nowe konto w bazie ODGiK, a użytkownik uzyska dostęp do aplikacji i.Wniosek. Po założeniu takiego konta użytkownik zostanie właścicielem konta tymczasowego o ograniczonym dostępie będzie mieć wtedy dostęp do zamawianych materiałów, ale część materiałów może być niedostępna. Aby uzyskać całkowity dostęp do aplikacj i.Wniosek niezbędne jest jego zweryfikowanie w ODGiK.

Dostęp do aplikacji możliwy jest także po uprzednim założeniu konta przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. W takim przypadku każdy użytkownik otrzymuje indywidualne konto.
W tym celu należy wypełnić wniosek o utworzenie konta i dostarczyć go do siedziby organu lub wysłać na adres e-mailowy: geodezja@powiatsredzki.pl. Po złożeniu ww. wniosku prosimy oczekiwać na kontakt e-mailowy.

Wniosek o utworzenie konta – do pobrania

 Jak korzystać z aplikacji i.Wniosek?

Pełna instrukcja logowania do aplikacji, zamawiania materiałów i ich opłacania znajduje się tutaj.

Film instruktażowy do aplikacji i.Wniosek można obejrzeć tutaj

 

Aplikacja iWniosek - logowanie - tutaj

 

 

 

 

baner300x250