A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Obiekty sportowe

news-foto-small
mieści się w Środzie Wlkp., przy ul. Sportowej 12, tel. 61 285-25-20. Na terenie CSiR można skorzystać z obiektów, którymi dysponuje centrum: boiska wielofunkcyjnego, skateparku, salki VIP, hali sportowej, boiska hokejowego, boiska piłkarskiego.
 
Boiska sportowe są we wszystkich gminach powiatu średzkiego. Odbywają się na nich imprezy rekreacyjne, sportowe i kulturalne. W gminach: Krzykosy, Nowe Miasto, Środa Wlkp. i Zaniemyśl rozgrywane są mecze lig gminnych Ludowych Zespołów Sportowych.
 
Po za tym, że korzystają z nich uczniowie szkół, odbywają się na nich różnego rodzaju uroczystości, turnieje, imprezy i pokazy sportowe, kulturalne, oraz rozgrywki ligowe w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, itp., a sportowcy trenują przed zawodami.
 
Amatorów tej "białej" dyscypliny sportu zapraszamy na korty tenisowe do Solca i Zaniemyśla. W tenisa możemy pograć również w Środzie Wlkp. na obiektach: Zespołu Szkół Rolniczych i Ośrodka Sportu i Rekreacji.
news-foto-small
W powiecie średzkim konno możemy pojeździć w Hermanowie, Młodzikowie, Majdanach, Źrenicy i Szlachcinie.
 
W naszym powiecie mamy jedną pływalnie, która mieści się w Środzie Wlkp., przy ul. Padarewskiego 27a. Jest ona czynna w dni powszednie tj. od poniedziałku do soboty w godz. 7.00 - 22.00, w niedziele i święta w godz. od 9.00 - 20.00.
 
Jedyna taka modelarnia w naszym powiecie mieści się przy Ośrodku Kultury w Środzie Wlkp. przy ul. 20 Października 30, tel. 285-23-05, 285-23-06.
baner300x250